Каталог продукції

Оливи

XADO Atomic Oil 20W-50 SL/CI-4

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Високов’язка мінеральна моторна олива вищого класу.

XADO Atomic Oil 20W-50 SL/CI-4 - краща на сьогоднішній день високов'язка мінеральна моторна олива. Надійність і безвідмовність двигуна - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу XADO Atomic Oil.

 • Спеціально розроблена для інтенсивних умов експлуатації автомобілів за високої температури навколишнього повітря (до 50 °C)
 • Надійно змащує двигун за максимальних робочих температур і граничних обертах
 • Завдяки великій високотемпературній в'язкості (SAE 50) ущільнює зазори в циліндропоршневій групі і тим самим знижує витрату оливи
 • Має високий запас експлуатаційних властивостей і використовується в двигунах зі збільшеними інтервалами сервісного обслуговування (до 45 000 км для Volvo VDS-2)
 • Запобігає утворенню відкладень і зберігає двигун в чистоті

Перевершує вимоги вищих американських (API SL/CI-4), європейських (ACEA A3/B3/B4/Е7) і міжнародних (Global DHD-1) специфікацій до олив для двигунів легкових і вантажних автомобілів. Перевищує експлуатаційні норми для моторних олив провідних фірм автовиробників (МВ, Renault, MAN та ін.).

Вимоги та допуски

виконує вимоги специфікацій:
ACEA A3/B4/Е7(08) SAE 20W-50
API SL/CI-4/CH-4/CG-4/CF-4/CF Global DHD-1/DLD-1/DLD-3
Виконує вимоги автовиробників:
Caterpillar ECF-1a/ECF-2 Mack EO-M Plus and T10
MB 228.1, 228.3, 229.1 Renault RLD/RLD-2
MAN 3275 Allison C4
Volvo VDS-2, VDS-3 ZF TE-ML 07C
Cummins CES 20071/72/76/77  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

В'язкісні властивості олив XADO ATOMIC OIL 20W-50 SL/CI-4 забезпечують найнадійнішу експлуатацію двигуна в умовах високих температур.

Перевершує вимоги вищих американських (API SL/CI-4), європейські (ACEA A3/B3/B4/Е7) специфікацій до олив для двигунів легкових і вантажних автомобілів.
Виготовлена на основі комплексних рафінованих олив з нафти родовищ шельфу Північного моря. Легована спеціальним пакетом присадок.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком у галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,873
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,1
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 93,8
В'язкість при -20 ° C, mPa s <7000
Індекс в'язкості 154
Температура спалаху, ° C 216
Температура застигання, ° C <-35
Сульфатна зольність, мас.% 1,37
Лужне число, mgKOH / g 10,3
* типові показники

Упаковка

Банка 1 л., артикул XA 20115.

Банка 4 л., артикул XA 20215.

Банка 5 л., артикул XA 23315.

Відро 20 л., артикул XA 28515.

Євробочка 60 л., артикул XA 20615.

Євробочка 200 л., артикул XA 20715.

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Анатолій
  5 stars
  Сервіс на найвищому рівні. Якість масла опишу пізніше після обкатки.
 • Роман
  5 stars
  Использую масло ХАДО 10W-40 на протяжении 10 лет. На Ланосе и Хайэйсе замена через 7000-8000 км. Двигатели в чистоте (внутри и снаружи). Минусов нет, надеюсь ревитализант делает свое дело. У меня вопрос к производителю, можно ли смешать 4 литра 20W-50 с 1 литром 5W-50. Жду с нетерпением ВАШУ информацию.
  Відповідь експерта:

  Добрый день.Смешивать эти масла не рекомендуем так как 25W50 это минеральное масло, а 5W50 это синтетическое масло.

 • Виктор
  5 stars
  Отличное масло для опозитного двигателя воздушного охлаждения. Использую в Днепр 10-36 и Днепр 16. Отлично сохраняет вязкость при высокой температуре, не падает давление. После вскрытия мотора нету чёрного нагара. Не коксуется на деталях и стенках картера при своевременной замене.
 • Виталий
  5 stars
  Добрый день ! Мне необходимо масло 20 w30 Можно ли использовать это масло ? Планирую использовать для опрыскиватель немецкий амазоне уг 3000 . В насосе создающим большое давление работающим в агрессивной среде на больших оборотах. Большое спасибо ! Хорошего дня !
  Відповідь експерта:

  Добрый день можете использовать.

 • Юрий
  5 stars
  Лил 3 года в мотоцикл к-750,очень понравильсь,меньше стуков и грюков,пробывал мотюль 20w50,по сравнению с хадо, гавно полное.Для оппозитов лучше еще не придумали)

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре