Каталог продукції

Оливи

XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Спеціальна моторна олива вищого класу для дизельних двигунів XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel.

Потужність, надійність, економічність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу XADO Atomic Oil.

 • Забезпечує високий ступінь надійності дизельних двигунів у всіх режимах експлуатації
 • Застосовується універсально для всіх типів дизельних двигунів вантажних і легкових автомобілів, спеціальної наземної техніки
 • Ідеально підходить для дизельних двигунів з системою рециркуляції відпрацьованих газів (ERG) і особливо рекомендується для дизельних двигунів Euro-3 (Euro-2)
 • Продовжує термін служби двигуна і знижує витрати на його технічне обслуговування
 • Чудово захищає турбіну
 • Має унікальний запас експлуатаційних властивостей і забезпечує інтервали заміни до 100 000 км в двигунах Euro-3
 • Надійно захищає двигун під час використання високосірчистого пальногоі (вміст сірки до 0,5 відсотків)
 • Зберігає двигун в чистоті, нейтралізує забруднення моторної оливи сажею
 • Екологічна, зменшує шкідливі викиди в атмосферу

За своїми характеристиками перевершує вимоги вищих американських (API CI-4), європейських (ACEA В3/В4/Е3/E5) і міжнародних (Global DHD-1) стандартів, а так же специфікацій провідних автовиробників (Volvo, MB, MAN, Renault) .

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 15W-40 JASO DH-1
ACEA B4/E7 Global DHD-1
API CI-4/CH-4/CG-4/CF-4/CF  
Виконує вимоги автовиробників:
Caterpillar ECF 1a Mack EO-M Plus
MAN M 3275 MB 228.3
Renault Truck RLD-2 Volvo VDS-2, VDS-3
Allison C4 Level Cummins CES 20076/77/78
Deutz DQC –III MTU Type 2

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

В'язкість оливи XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel забезпечує легкий запуск за низьких температур і надійне змащування двигуна у інтенсивних режимах роботи і за високих температур.

XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel - всесезонна моторна олива вищого класу для дизельних двигунів вантажних і легкових автомобілів. Її чудові експлуатаційні властивості забезпечені комплексною рафінованою мінеральною базовою основою і кращим з існуючих на сьогоднішній день спеціально розробленим пакетом присадок.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,8832
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,2
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 105,5
В'язкість при -20 ° C, mPa s <7000
Індекс в'язкості 137
Температура спалаху, ° C 214
Температура застигання, ° C <-30
Сульфатна зольність, мас.% 1,37
Лужне число, mgKOH / g 10,3
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 25114

ж/б 4 L Арт. ХА 20314

ж/б 5 L Арт. ХА 20314

відро 20 L Арт. XA 28514

євробочка 60 L Арт. XA 20614

євробочка 200 L Арт. XA 20714

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Олег
  5 stars
  Подскажите для дизельного мотоблока ( мотор сич ) подойдет или посоветуете что то другое?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel

 • Вячеслав
  5 stars
  купую таку мінералку15W-40Cl-4 diezel, та заливаю в мотор вантажівки з 1450000км пробігу, колеги, кажуть що це за дорого як для такої машини з таким мотором, але мотор мягше працює, та в морози легше запускаєтся якщо зрівняти з попередніми маслами, на рахунок впав росхід чи ні, не можу впевненно сказати, тому що заправляюсь на різних заправках, в різних куточках України, то десь не доливають, десь не та якість, ну не піднявся це точно! буду й надалі користуватися продукцією компанії XADO, крім масла, там ще багато чого хорошого є...
 • Дмитрий Юрьевич
  5 stars
  Уже пять лет заливаю это масло в мотоблок и все отлично.
 • Сергей
  5 stars
  пользуюсь 5 лет. єтим все сказано.
 • Влад
  5 stars
  на рынке много продукции по цене 30 грн/литр тоесть 3.75$ посчитайте стоимость производства+растоможка+доставка... как-то копеечные брэнды получаются и вопрос по поводу качества естественный... на масле экономить нельзя - это кровь двигателя. второй раз приобрел масло. угар масла начинается где-то с 25000 км пробега что для двигателя тягача с пробегом 1300000 мягко сказать - не плохо :)

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре