XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF

XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Мінеральна легкоплинна моторна олива вищого класу XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF.

Прийомистість, економічність, надійність - завжди будуть підтрімані на найвищу рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • Відмінно змащує і омиває деталі двигуна і тому рекомендується для обкатки нових автомобілів та автомобілів на гарантії;
 • Забезпечує додаткову економію пального, втричі у порівнянні з еталонною оливою;
 • Комплексна базова основа і спеціальні протипінні компоненти забезпечують високу стійкість оливної плівки; під час навантажених режимів і високих температур;
 • Утримує двигун в бездоганній чистоті;
 • В'язкісні властивості XADO ATOMIC OIL 10W-30 SL/CF забезпечують широкий температурний діапазон застосування і чудові енергозберігаючі властивості;
 • Перевершує вимоги вищих американських (API SL / CF) і європейських (ACEA A3 / B3 / B4) класифікацій.

Перевершує вимоги вищих американских (API SL / CF) та європейських (ACEA A3 / B3 / B4) класіфікацій, спеціфікацій провідніх віробніків автомобілів (MB, VW).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 10W-30 API SL/CF
ACEA A3/B4  
Виконує вимоги автовиробників:
MB 229.1 VW 500 00/505 00

Детальні характеристики

Застосування

Застосовується для бензинових, газових і дизельних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів і малих вантажних автомобілів у всіх режимах експлуатації.

XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF - краща на сьогодні мінеральна моторна олива. Виготовлена на основі рафінованих олив і олив гідрокрекінгового синтезу (НС) з нафти родовищ шельфу Північного моря.
Легована спеціальним пакетом присадок.

Спеціально розроблена для використання  в режимах максимальної потужності в сучасних багатоклапанних двигунах з турбіною.
Особливо підходить для інтенсивного міського режиму експлуатації (часті зупинки, прискорення і уповільнення, робота на холостому ходу) завдяки високій плинності (SAE 30) в широкому діапазоні робочих температур.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація*

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,873
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 11,6
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 75,8
В'язкість при -30 ° C, mPa s <7000
Індекс в'язкості 146
Температура спалаху, ° C 218
Температура застигання, ° C <-33
Сульфатна зольність, мас.% 1,0
Лужне число, mgKOH / g 7,9
* типові показники

Упаковка

Банка 1 л., артикул XA 20111.

Банка 4 л., артикул XA 20211.

Банка 5 л., артикул XA 20311.

Відро 20 л., артикул XA 28511.

Бочка 60 л., артикул XA 20611.

Бочка 200 л., артикул XA 20711.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • iks
  5 stars
  626 ге 1997 год. 1,8 Какое надо?
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте. XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4

 • Максим Васильевич
  4 stars
  Могу сказать, что НЕ ГОРИТ - это 100%, доливаю в два раза меньше. По поводу восстанавливающих характеристик пока ни чего сказать не могу, проехал всего два раза по десять, компрессию еще не мерил (тридцатилетняя карбюратораня япошка). Но в мороз -20 стартер крутит, заводиться с пол тычка - это правда. Если честно, от минералки такого не ожидал, решпект.
 • Олег
  5 stars
  На ХАДО10w30 у меня генератор Hyundai отработал три месяца каждый день(!) по 3-6 часов. На нем построили дом под ключ (бетономешалка, сварка, электроинструмент, электрочайник, скважина,...). А затем в режиме резерва работает до сих пор уже 5 лет. Иногда света не было зимой по две недели. Не подвел ни разу. Так что для генератора и садовой техники я использую только ХАДО.
 • Юрий
  5 stars
  Залили в электростанцию - расход топлива упал и работать стала тише! После этого везде использую продукцию ХАДО!
 • Александр
  5 stars
  Специально брал для зимы+кондиционер матала турбо.Двигатель 0.8 3 цилиндра.Пока самое большее было -18.Заводится с пол тыка.На холодный мотор никаких посторонних шумов.Отличное масло как для минералки.Всё брал в стоке.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку