Каталог продукції

Оливи

XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Мінеральна легкоплинна моторна олива вищого класу XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF.

Прийомистість, економічність, надійність - завжди будуть підтрімані на найвищу рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • Відмінно змащує і омиває деталі двигуна і тому рекомендується для обкатки нових автомобілів та автомобілів на гарантії;
 • Забезпечує додаткову економію пального, втричі у порівнянні з еталонною оливою;
 • Комплексна базова основа і спеціальні протипінні компоненти забезпечують високу стійкість оливної плівки; під час навантажених режимів і високих температур;
 • Утримує двигун в бездоганній чистоті;
 • В'язкісні властивості XADO ATOMIC OIL 10W-30 SL/CF забезпечують широкий температурний діапазон застосування і чудові енергозберігаючі властивості;
 • Перевершує вимоги вищих американських (API SL / CF) і європейських (ACEA A3 / B3 / B4) класифікацій.

Перевершує вимоги вищих американских (API SL / CF) та європейських (ACEA A3 / B3 / B4) класіфікацій, спеціфікацій провідніх віробніків автомобілів (MB, VW).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 10W-30 API SL/CF
ACEA A3/B4  
Виконує вимоги автовиробників:
MB 229.1 VW 500 00/505 00

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосовується для бензинових, газових і дизельних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів і малих вантажних автомобілів у всіх режимах експлуатації.

XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF - краща на сьогодні мінеральна моторна олива. Виготовлена на основі рафінованих олив і олив гідрокрекінгового синтезу (НС) з нафти родовищ шельфу Північного моря.
Легована спеціальним пакетом присадок.

Спеціально розроблена для використання  в режимах максимальної потужності в сучасних багатоклапанних двигунах з турбіною.
Особливо підходить для інтенсивного міського режиму експлуатації (часті зупинки, прискорення і уповільнення, робота на холостому ходу) завдяки високій плинності (SAE 30) в широкому діапазоні робочих температур.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,873
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 11,6
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 75,8
В'язкість при -30 ° C, mPa s <7000
Індекс в'язкості 146
Температура спалаху, ° C 218
Температура застигання, ° C <-33
Сульфатна зольність, мас.% 1,0
Лужне число, mgKOH / g 7,9
* типові показники

Упаковка

Банка 1 л., артикул XA 20111.

Банка 4 л., артикул XA 20211.

Банка 5 л., артикул XA 20311.

Відро 20 л., артикул XA 28511.

Бочка 60 л., артикул XA 20611.

Бочка 200 л., артикул XA 20711.

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Олександр
  5 stars
  Використовував оливу ХАДО у мото Viper з 2009 року, досі мотор не колов. Нещодавно придбав дизельний мотоблок Weima WM1100be-6 на 9 коників, попрацював двигуном без навантажень для притирання деталей близько 4-ох годин на німецькій оливі і зілляв. Придбав у себе в місті 2 літри XADO 10W-40 4T MA так як вибір був невеликий а обкатку хочу провести якісно. Підкажіть чи вірно я підібрав оливу, можливо потрібно було взяти мінералку XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF? Що порадите використовувати надалі? Дякую!
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF

 • Сергій
  5 stars
  В генераторах Кентавр рекомендують в'язкість 5w30, 10w30. Це мастило підійде?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF

 • Юрій
  4 stars
  Дане мастило можна використовувати в мотоциклі К750 (мт) масло-воздушного охолодження
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать XADO Atomic Oil 15W-40 SL/CI-4  или XADO Atomic Oil 20W-50 SL/CI-4

 • Вадим
  5 stars
  Доброго дня! Для двигуна honda GX 160 (встановлений на мотокультиватор) ця олива підійде? (зараз використовується мол динамік 10w-30 Garden4T)
  Відповідь експерта :

  Добрій день. Рекомендуем Вам XADO Atomic Oil 10W-40 4T MA SuperSynthetic использовать.

 • Коля
  5 stars
  Добрый день. Купил новый двигатель на мотоблок Кентавр ДВЗ - 200Б, 6,5л.с. Какое масло заливать. Спасибо.
  Відповідь експерта :

  Добрій день. Рекомендуем Вам XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре