Каталог продукції

Оливи

Ароматизатори повітря - це особлива категорія освіжувачів для будинку від компанії ХАДО. Відрізняються такі засоби наявністю парфуму у складі, тобто вони більше призначені для додавання нового запаху, ніж для нейтралізації старого. Купити побутову хімію, створену на основі парфумів або туалетної води, можна прямо на офіційному сайті виробника, але тоді не вийде понюхати аромат.

А знати, що саме ви купуєте, досить важливо. Справа в тому, що парфумовані освіжувачі відрізняються більшою стійкістю і насиченістю, ніж їх нейтральні аналоги. Тому не радимо навмання купувати такі освіжувачі. Парфум у них може дуже м'яким і ненав'язливим, але раптом вам просто не підійде цей запах? Так що краще відвідайте магазин і понюхайте освіжувач перед покупкою!

За характером дії же парфумовані освіжувачі близькі до духів від ХАДО. Вони створені на основі поєднання природних і синтетичних речовин, тому розкривають аромат оптимально. Це натуральна парфумерія, ціна на неї не дуже висока, тому придбати такий освіжувач для будинку радимо кожному. Особливо корисно засіб буде в житлових будинках, в офісах, в магазинах або в лікарнях.

Яку можна купити побутову хімію з парфумами?

У каталозі на сайті і в магазинах можна знайти різні освіжувачі від ХАДО, але різноманітність стосується ароматів. Композиційні та антибактеріальні освіжувачі можна купити у вигляді аерозолів або балонів для автоматичних диспенсерів. При цьому парфумовані засоби менш універсальні. Купувати побутову хімію з цієї категорії можна тільки у вигляді окремих аерозольних балончиків.

Як користуватися такими засобами, знають всі. Досить просто натиснути на кнопку пульверизатора і розпилити в повітря у кімнаті. Розпиляти слід всього секунду, а вже через 10-15 секунд повністю розкриється запах освіжувача. Парфуми в повітрі з'являються послідовно, спочатку різко, а потім плавно і ніжно. Кожен аромат включає кілька ноток, які, як і в парфумах, залишають післясмак.

Всі варіанти і аромати представлені в каталозі, але тут ви не зможете понюхати їх. Приходьте в магазини ХАДО, де консультанти розкажуть про парфуми і допоможуть вибрати кращий. Натуральна парфумерія, ціна якої всюди в мережі виробника однакова, стане кращим вибором для освіження повітря. Звертайтеся до продавців в магазинах або онлайн за подробицями.