Каталог продукції

Оливи

Композиційні

Освіжувачі повітря для будинку від ХАДО - це особлива категорія продуктів компанії, спеціально розроблена для безпечного і ефективного використання в квартирах. Купувати побутову хімію композиційного характеру слід, якщо ви хочете додати будинку особливий аромат, складений з кількох екстрактів. Асортимент засобів дуже широкий, тому кожен зможе вибрати найприємніший запах.

Вітальні, спальні, санвузли, ванні кімнати, кухні, комори - в будь-яких кімнатах можна використовувати композиційні освіжувачі. Парфуми для ароматизації повітря в житлових кімнатах повинен бути м'яким і ненав'язливим. Для санвузлів і ванних кімнат ідеально підійде запах моря або зелені, а для кухні варто підібрати засіб з можливістю нейтралізації харчових запахів.

Натуральна парфумерія, ціна якої не відрізняється від інших освіжувачів, гарна ще й тим, що вона екологічно чиста і безпечна. Такі засоби підходять для будинків з маленькими дітьми або домашніми тваринами. Композиційні освіжувачі складаються з особливих сполучень ароматичних олив та екстрактів рослин. До того ж вони не містять спирту і хімічних компонентів.

Яку можна купити побутову хімію з композицією ароматів?

В асортименті компанії ХАДО є освіжувачі різних форм і ароматів.

Найпопулярніші - це аерозольні балони, які можна використовувати в якості окремих освіжувачів або встановити їх в автоматичні диспенсери. Так що купити побутову хімію можна в різних варіантах, і тільки вам вирішувати, який буде найзручнішим. Давайте коротко розберемося з особливостями.

Аерозольні балони для самостійного використання знайомі багатьом. Це звичайний флакон з пульверизатором, де під тиском знаходиться ароматична  речовина - освіжувач. Парфуми в нього додають на стадії виготовлення, що дозволяє домогтися приємного аромату. Розпилювати засіб високої концентрації потрібно не більше 2 секунд, інакше запах буде сильно насиченим.

Автоматичні диспенсери - це особливий вид освіжувачів, які працюють без участі людини. Досить купити побутову хімію для них у вигляді балонів і вчасно міняти. Ідеально підійдуть диспенсери для закладів харчування, готельних комплексів, лікарень. Композиційні освіжувачі допоможуть позбутися від сторонніх запахів і зробити повітря приємним і чистим.

Вибрати й купити освіжувачі будь-якого типу можна у фірмових магазинах ХАДО і на сайті компанії. Натуральна парфумерія, ціна на яку буде найнижче саме в офіційних магазинах виробника, відрізняється високою якістю, підтверджених сертифікатами. Уточнити специфіку освіжувачів можна у продавців-консультантів, як в реальності, так і онлайн.