Каталог продукції

Оливи

Дихати чистим повітрям потрібно не тільки на прогулянках в парку, але і вдома, особливо, вночі. Для освіження повітря найкраще купити побутову хімію від компанії ХАДО. Виробник відомий автомобільною хімією, в тому числі - освіжувачів, але виробляє аромати і для дому. Процедура створення однакова, значить, і якість всіх засобів незаперечно.

Серед великого асортименту ароматизаторів повітря можна виділити найрізноманітніші освіжувачі. Парфуми для квартири - так ще називають ці засоби, і цілком обгрунтовано, адже освіжувачі створюють приємний і ненав'язливий запах. Далі розглянемо тільки одну категорію побутової хімії для дому - антибактеріальні освіжувачі, що ідеально підходять для ванних кімнат і санвузлів.

Антибактеріальні засоби для будинку повністю відповідають своїй назві. Така натуральна парфумерія, ціна якої досить низька, має подвійний ефект: прибирає всі сторонні запахи і вбиває бактерії. Можна вибрати засіб зі своїм ароматом, наприклад, зелені або моря. Можна ж купити аерозоль-нейтралізатор, який буде просто видаляти неприємні запахи.

Яку можна купити побутову хімію з антибактеріальним ефектом?

Виробник ХАДО пропонує різні освіжувачі, які відрізняються за типом упаковки і способом дії. Так, виділяють дві великих групи:

  • Класичні балони-аерозолі.
  • Балони для автоматичних диспенсерів.

Перший варіант - це знайомі всім освіжувачі. Парфуми в них знаходиться під тиском, його легко розпорошити за допомогою пульверизатора. Стиснута ароматична речовина досить концентрована, тому не варто розпиляти її довше 2 секунд. Можна використовувати аерозолі для обробки проблемних місць у ванних кімнатах, санвузлах і кухнях. Але не допускайте попадання на їжу або в місця її приготування.

Другий варіант - балони для диспенсерів - призначениі для автоматичних систем розпилення. Купувати побутову хімію в такому вигляді краще власникам кафе, ресторанів, барів, саун, готелів, лікарень, спортивних організацій. Завдяки ефірним оліям в складі антибактеріальні засоби перешкоджають утворенню неприємних запахів, можуть ароматизувати повітря.

Натуральна парфумерія, ціна якої найдоступніша в офіційних магазинах ХАДО, - це відмінний варіант для освіження повітря. Перед покупкою обов'язково перевірте запах, якщо він дратує хоч трохи - не варто купувати такий ароматизатор. Краще не купуйте відразу дуже стійкі засоби, може, захочеться змінити аромат через пару тижнів. Вибирайте тільки якісні товари від ХАДО!