Каталог продукції

Оливи

Еко аромати

Повітря повинен бути чистим не тільки на вулиці, але і в автомобілі, і в будинку. Компанія ХАДО пропонує купити аромат для освіження і очищення повітря в будь-якому приміщенні. Детально зупинимося на освіжувачі повітря для будинку, тому що ця категорія - не відома серед продуктів ХАДО. Справа в тому, що компанія відома своєю автохимией, але якість побутової хімії ні в чому їй не поступається.

Навіщо взагалі потрібен еко аромат для будинку, якщо кімнати можна просто провітрювати? Якраз робити це можна не завжди і не скрізь, тому купити побутову хімію для освіження повітря може бути дуже до речі. Підсобні приміщення, комори, невеликі кухні, санвузли та ванні - всі ці місця складно провітрювати, а повітря в них повинен бути приємним і чистим.

На допомогу приходять освіжувачі, купити які можна у фірмових магазинах ХАДО. Засоби є ароматизовані суміші, які маскують сторонні запахи приємними ароматами або просто нейтралізують всі інші запахи. Є спеціальні варіанти для усунення тютюнового диму або просто ароматичні освіжувачі з різними запахами.

Які можна освіжувачі купити?

Класифікацій ароматів для будинку кілька: по формі і упаковці, по консистенції, з вигляду ароматизації. У першій категорії можна купити аромат в аерозольних балонах - зручні освіжувачі з пульверизатором і автоматичним розпиленням, ароматичні свічки, масла, палички та інші оброблені матеріали, а також настінні аерозолі з різними варіантами кріплення.

Натуральна парфумерія, ціна якої в компанії ХАДО цілком доступна, також ділиться по консистенції.

Виділяють рідкі ароматизатори, тверді та напівтверді, у вигляді желе, крему або гелю, порошкові варіанти. Рідкі засоби найзручніше, їх можна залити в аерозоль і отримати швидке освіження повітря. Для ароматизації речей в шафі або коморі підійдуть тверді освіжувачі в таблетках.

Якщо ви хочете купити побутову хімію від ХАДО, то зверніть увагу на внутрішню класифікацію по ароматах:

  • Антибактеріальні. Аерозолі і масла, які ефективно вбивають шкідливі бактерії, освіжаючи повітря і роблячи його безпечним для людей.
  • Композиційні. Аромати, складені з композицій певних запахів. Вибирайте обережно, деякі поєднання досить екзотичні.
  • Парфумовані. Нова категорія освіжувачів повітря з найпопулярнішими запахами парфумів та туалетної води. Теж зустрічаються незвичайні аромати.

Перед тим, як купити аромат, радимо перевірити його особисто. В цьому плані покупка на сайті буде не такою зручною, як візит в магазин, де можна понюхати всі доступні освіжувачі. Найкраще купувати ароматизатор середньої сили і не дуже стійкий, навіть якщо його запах вас влаштовує. Смаки можуть змінитися, а вивести стійкий запах буде непросто.

Якщо ви вже вирішили, який аромат вам потрібен, то найлегше буде вибрати його на сайті. Натуральна парфумерія, ціна якої в офіційних точках продажу найнижче по ринку, продається з сертифікатами якості, тому ви завжди будете впевнені в безпеці і ефективності освіжувачів. З усіх питань можна звернутися до консультанта в магазині або на сайті.