Каталог продукції

Оливи

Товари для дому

У загальному розумінні до побутової хімії відносять всі засоби, створені на основі хімічних компонентів. Тобто автомобільна хімія теж входить в цю велику категорію. Але сайт побутової хімії і аксесуарів ХАДО розділяє товари для будинку, тобто просто побутову хімію, і автомобільні товари, тобто автохімію. До першого пункту відносяться різноманітні чистячі та миючі засоби для дому.

Купити побутову хімію за найдоступнішою ціною можна на офіційному сайті виробника або в магазинах. Вартість буде нижче за все саме в фірмових точках продажу, тому що вони не беруть відсоток за перепродаж. До того ж в цих місцях вам допоможуть визначитися з вибором професійні консультанти. Інтернет-магазин побутової хімії сподобається любителям зрозумілої структури і системи замовлення.

Розберемося з тим, що можна з побутової хімії купити в магазині ХАДО.

Що пропонує магазин побутової хімії

Фахівці виділяють три великі категорії побутової хімії за призначенням:

 • Пральні засоби. Складаються з порошків і очисників, використовуються для прання одягу та білизни, безпечні для шкіри людини і гіпоалергенні.
 • Миючі засоби. Найбільша категорія побутової хімії, яка підходить для миття підлоги, посуду, меблів. Побутова хімія, офіційний сайт якої - тільки ХАДО, в цій категорії може складатися з порошків або рідин.
 • Професійні засоби. Використовуються фахівцями для ліквідації засмічень і очищення складнодоступних місць: зливів, стоків, обідків.

При цьому у компанії XADO є окремі фірмові засоби, які варто купити. Побутову хімію виробник пропонує в широкому асортименті, при цьому всі кошти створені за сучасними стандартами якості. Фахівці ХАДО створюють хімію для різних куточків будинку, але ми вибрали найпримітніші товари. Якщо вам потрібна якісна побутова хімія, то вибирайте саме їх:

 • Мастики.
  І інші лакофарбові та покривні матеріали. Використовуються для обробки стін, стелі та підлоги. Мастики від ХАДО відомі по всій Європі за їх якість і позитивний вплив на паркет. Сайт побутової хімії пропонує купити мастики і лакофарбові матеріали для всіх типів поверхонь.
 • Очисники.
  І інші миючі засоби. На відміну від попереднього пункту вони використовуються не для відновлення або ремонту поверхонь, а для очищення. Купити побутову хімію цього типу варто для виведення плям, ліквідації бруду і пилу зі стін, столів і полиць, а також для ефективного очищення посуду.
 • Засоби для рук.
  Під час роботи з побутовою хімією часто страждає шкіра рук. Хоч засоби від ХАДО максимально безпечні, їхнє довге використання може зістарити шкіру і навіть викликати неприємні реакції. Магазин побутової хімії пропонує засоби для захисту рук, гелі, які допоможуть нейтралізувати вплив інших засобів.
 • Освіжувачі повітря.
  Прибрати неприємні і застійні запахи з дому допоможуть освіжувачі повітря. Це теж товари з категорії «побутова хімія». Офіційний сайт XADO пропонує кілька варіантів з різними запахами і різного об'єму. Є освіжувачі аерозольного типу і пластинки.

Не забувайте стежити не тільки за автомобілем, але і за будинком. Допоможе в цьому побутова хімія від ХАДО!