Complex Oil Treatment - антидимна присадка з ревіталізантом

Complex Oil Treatment - антидимна присадка з ревіталізантом

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

Засіб для відновлення тиску оливи Complex Oil Treatment.

Проблема: збільшені зазори в циліндропоршневій групі та втрата еластичності оливознімальних ковпачків ведуть до великої витрати оливи, димлення і утворення нагару на стінках камери згоряння двигуна.

Рішення: використання спеціальної антидимной присадки. Присадка підвищує в'язкість моторної оливи, ущільнює зазори, тим самим дозволяє усунути димність вихлопу і знизити витрату оливи.

Проблема: внаслідок спрацювання збільшені зазори в підшипниках колінчастого і розподільного валів, які призводять до падіння тиску в системі змащення і в результаті до поломки двигуна.

Рішення: використати засіб, що підвищує в'язкість оливи. Присадка ущільнює зазори в підшипниках і усуває проблеми, пов'язані з їх спрацювання.

Повністю синтетичний продукт, полімерний загусник, який підвищує в'язкість оливи. Містить ревіталізант. Забезпечує створення резерву захисту двигуна.

 • Підвищує тиск в системі змащування
 • Знижує витрату оливи на чад і димлення двигуна
 • Збільшує в'язкість оливи
 • Запобігає подальшому знос двигуна
 • Ефективно для двигунів внутрішнього згоряння з великим ступенем зносу

Засіб сумісний з усіма типами моторних масел. Безпечно для агрегатів турбонаддува.

Детальні характеристики

Застосування

Застосовується як в бензинових, так і в дизельних двигунах.

Забезпечує створення резерву захисту двигуна. Ефективний для двигунів внутрішнього згоряння з високим ступенем спрацювання.

Безпечно для агрегатів турбонаддува. Ревіталізант, що входить до складу засобу, запобігає подальшому спрацюванню двигуна і дозволяє безпечно його експлуатувати до планового капітального ремонту

 • Засіб, розігрітий до температури + 25 ... + 30 °С, залити в оливоналивний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Забезпечити роботу двигуна на холостому ходу 2-3 хв.
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі

Рекомендується одноразове використання на весь період експлуатації масла.

Примітки

Засіб сумісний з усіма типами моторних олив.

Дозування:

1 флакон (250 мл) засобу на 4–5 л оливи.

Склад:

Високомолекулярні полімери в базовій оливі, ревіталізант.

Балон 250 мл., артикул XA 40018

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Игорь
  5 stars
  У меня ваз 21051 .На прогретом двигателе загорается датчик давления масла на холостых оборотах. Масло насос и датчик проверил ,думаю что износ вкладышей.Проблема случилась не давно .Может что-то посоветуете?
  Відповідь експерта:
 • Виталий
  5 stars
  Продукцией Хадо пользуюсь уже лет 7-8. Одни положительные эмоции!
 • Роман Васильевич
  5 stars
  После промывки двигателя Тотал Флеш, застучали компенсаторы, после замены масла со временем стук усилился и появился эффект дизеления (авто бензин), залил присадку Complex Oil Treatment, дизеление уменьшилось в двое!!! Шум двигателя стал тише и ровнее!!!
 • александр
  4 stars
  Произведен ремонт головки и на холодную начали стучать гидрокомпенсаторы что можете порекомендовать чтобы получить эфект
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Залейте в масло Кондиционер металла TURBO .

 • Артур Иванович
  5 stars
  Машина VW POLO двигатель 1,4 16V бензин. После пробега 1500 километров с применением ревитализанта 1Stage компрессия в цилиндрах Была 14,5 15,0 15,5 15,0. Но так совпало, что износились несколько гидрокомпенсаторов и потому в 3-м цилиндре происходило неполное сгорание топлива – чёрная свеча и цилиндр «закидывало» маслом, отсюда после прогрева падала мощность двигателя. Двигатель начал сильно есть масло. Не хватало густоты масла. Было принято решение очередной раз на летний период залить присадку Complex Oil Treatment. Запланировал замену всех гидрокомпенсаторов на середину осени, действия присадки должно хватить до ремонта. Сразу после применения Complex Oil Treatment, свеча в 3-м цилиндре очистилась, двигатель перестал сильно есть масло, машина перестала дымить при нагрузках. С прогревом перестала падать мощность – даёшь газу на скорости и сразу чувствуешь ощутимо увеличение мощности. Хочу сказать спасибо ХАДО.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку