Complex Oil Treatment - антидимна присадка з ревіталізантом

Complex Oil Treatment - антидимна присадка з ревіталізантом

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

Засіб для відновлення тиску оливи Complex Oil Treatment.

Проблема: збільшені зазори в циліндропоршневій групі та втрата еластичності оливознімальних ковпачків ведуть до великої витрати оливи, димлення і утворення нагару на стінках камери згоряння двигуна.

Рішення: використання спеціальної антидимной присадки. Присадка підвищує в'язкість моторної оливи, ущільнює зазори, тим самим дозволяє усунути димність вихлопу і знизити витрату оливи.

Проблема: внаслідок спрацювання збільшені зазори в підшипниках колінчастого і розподільного валів, які призводять до падіння тиску в системі змащення і в результаті до поломки двигуна.

Рішення: використати засіб, що підвищує в'язкість оливи. Присадка ущільнює зазори в підшипниках і усуває проблеми, пов'язані з їх спрацювання.

Повністю синтетичний продукт, полімерний загусник, який підвищує в'язкість оливи. Містить ревіталізант. Забезпечує створення резерву захисту двигуна.

 • Підвищує тиск в системі змащування
 • Знижує витрату оливи на чад і димлення двигуна
 • Збільшує в'язкість оливи
 • Запобігає подальшому знос двигуна
 • Ефективно для двигунів внутрішнього згоряння з великим ступенем зносу

Засіб сумісний з усіма типами моторних масел. Безпечно для агрегатів турбонаддува.

Детальні характеристики

Застосування

Застосовується як в бензинових, так і в дизельних двигунах.

Забезпечує створення резерву захисту двигуна. Ефективний для двигунів внутрішнього згоряння з високим ступенем спрацювання.

Безпечно для агрегатів турбонаддува. Ревіталізант, що входить до складу засобу, запобігає подальшому спрацюванню двигуна і дозволяє безпечно його експлуатувати до планового капітального ремонту

 • Засіб, розігрітий до температури + 25 ... + 30 °С, залити в оливоналивний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Забезпечити роботу двигуна на холостому ходу 2-3 хв.
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі

Рекомендується одноразове використання на весь період експлуатації масла.

Примітки

Засіб сумісний з усіма типами моторних олив.

Дозування:

1 флакон (250 мл) засобу на 4–5 л оливи.

Склад:

Високомолекулярні полімери в базовій оливі, ревіталізант.

Балон 250 мл., артикул XA 40018

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Вячеслав
  5 stars
  Добрый день. Машина ВАЗ 21104 двигатель 1,6 16V. Пробег 200000 км. Пользуюсь только синтетическими маслами зимой 5w30. летом 5w40. стали на холодную немного постукивать гидрокомпенсаторы, залил Вашу присадку кондиционер металла ТУРБО-ВЕРИЛЮБ, стуки стали меньше, но полностью не исчезли, заметил что при полном прогреве двигателя давление масла иногда падает до 0,7-0,8 на хол. ходу (у меня электронный встроенный прибор давления масла), при наборе оборотов до 2500-3000 давление поднимается до 2,0-2,3 ранее было до 2,8-3,5. Масло уже 6 лет одно и то-же (ТОТАL МС-3. лето 5w40. зима 5w30) на масло не грешу и менять марку нет желания, хочу попробовать залить Вашу присадку для стабилизации вязкости масла Complex Oil Treatment , совместима-ли она с ТУРБО-ВЕРИЛЮБ или что-то посоветуете ? Компрессия везде 14,5, масло от замены до замены ни грамма не доливаю, замены строго каждые 7-8 тыс. км.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Эти присадки совместимы Рекомендуем залить Complex Oil Treatment - антидымная присадка с ревитализантом

 • Александр
  5 stars
  Дымит двигатель на Опель Вектра Б что посоветуете?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Если нет большого расхода масла, можете залить Complex Oil Treatment - антидымная присадка с ревитализантом

 • Дмитрий Владимирович
  5 stars
  Добрый день а можно ли использовать данную присадку одновременно с (Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage) ??Спасибо.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Можете использовать одновременно эти присадки.

 • Дмитрий
  5 stars
  Mazda 1999 626 2L - дымит на холодную. Думал кольца или колпачки. Колпачки поменял -хватило на год. Опять дымит по утрам. Вскрывать желания нет - что посоветуете???
  Відповідь експерта:
 • Максим
  5 stars
  Honda Accord F23Z5. Машина стояла 2 года без движения. Начали эксплуатировать-расход масла 0,5 л на 1000км. Вскрывать не хочется. Что посоветуете из своей продукции?
  Відповідь експерта:

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку