Каталог продукції

Оливи

Iнші вузли

Мастильні матеріали.

Масла і мастила для автомобілів - це результат переробки нафти. Мастила для авто містять вуглеводні, що дозволяють механізмам авто працювати злагоджено навіть в самих екстремальних умовах. Існує ряд основних експлуатаційних вимог, що пред'являються до автомобільних мастил. Якість остання залежить від здатності, що змазує, в'язкість, стабільного стану речовини (без піни, опади і т.д.), захисні властивості і хімічна стійкість.

Мастила для підшипників - як зробити правильний вибір?

Бездоганне функціонування підшипникових вузлів можливо тільки за умови застосування якісної мастила для підшипників. Вибирати засіб потрібно з урахуванням особливостей роботи механізму і вимог, які до них пред'являють. Найчастіше для обслуговування відкритих підшипників використовують мастила класу консистенції NLGI 2.

Однак, якщо експлуатація підшипників здійснюється за екстремальної температури або оборотах, з'являється необхідність у виборі спеціалізованої термостійкої або високоборотной мастила.

Мастило для супортів.

Супорт - це важливий елемент дискового гальма, від справної роботи якого безпосередньо залежить безпека на дорозі. Швидка їзда, неякісне дорожнє покриття, погані погодні умови - все це негативно позначається на функціонуванні супортів. Для того щоб супорти справлялися зі своїм завданням безперебійно, незважаючи на великі навантаження, рекомендується використовувати спеціальні мастильні матеріали. Мастила для супортів перешкоджають заклинювання механізму, сприяють комфортному і безпечному гальмування, виробляють антикорозійний ефект і захищають нарізні сполучення від впливу високих температур.